|Regisztráció
» felhasználói szabályzat

|Bejelentkezés
Felhasználónév:
»
Jelszó:
»
Automatikus belépés:
»

|Fórumban legfrissebb
» Sisak01 bemutatkozás
» "Csicsov" by Böhik
» Sierra kaszni eladó
» Mt 75
» Bemutatkozás. A pokoljáró motorgondjai.......
» Kocka weberek
» Bemutatom Szürkét, a bontószökevényt
» Eladó 1992 Piros Sierra 2.0 125Le
» Hengerfej kerestetik.
» Sierrás Minitalálkozók

|Naptár
  2018. február  
H K Sze Cs P Szo V
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        

Home Tagok Fórum Rólunk Linkek
History Tech' Tuning Média
| Fórum
Pontos idő: 2018. feb. 24., szomb. 14:07

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Bemutatkozás. A pokoljáró motorgondjai.......
HozzászólásElküldve: 2018. feb. 17., szomb. 17:22 
Grundmodell

Mióta van Sierrád: 2013.10.10.
Tipus: MK2 sedan
Fogyasztás: 8,5
milus írta:
Hali üdv közöttünk! Képeket rakhatnál fel a megerősített átépített dolgok érdekelnek gondolom nem csak engem.

Így van. :wink:

Vissza a tetejére
Hozzászólás az előzmény idézésével  
HozzászólásElküldve: 2018. feb. 11., vas. 13:40 
Grundmodell

Mióta van Sierrád: 2000.12.10.
Hali üdv közöttünk! Képeket rakhatnál fel a megerősített átépített dolgok érdekelnek gondolom nem csak engem.

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: 2018. feb. 9., pén. 9:38 
újhús

Mióta van Sierrád: 2015.10.14.
Tipus: Egyéb Ford
Köszönöm. Sajonos még magam se tudom hogyan lesz. Agyalok gondolkozom keresgélek,számolgatok (nem Le-kt hanem Ft-ket.).
:D Most ot tartok hogyha valkinek volna egy 2000.pinto hengerfeje arra vevő lennék mégjob lenne egy 16v. (jo ez tudom szinte lehetetlen de azért hátha)
:D Elégé belemásztam már ebbe a mociba,nemtudom érdemes e kiszélni belöle.(Rs-ér azonnal :D )

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: 2018. feb. 7., szer. 0:50 
újhús

Mióta van Sierrád: 2017.05.14.
Fogyasztás: nem akarom tudni
Üdv itt!
Szerintem a leírásod alapján akár a "Restaurálás, Felújítás, Projektek", akár a "Motor, váltó, hajtáslánc" topikban elfér az autód, de én is csak mazsola vagyok itt egyelőre. :)
Egy motorépítés elég komoly munka azért, amit említesz blokk lehet inkább csak ahhoz jó alapnak (ha egyáltalán). Ha az lenne a lényeg hogy menjen, én a helyedben komplett motort keresnék bele, ami biztosan működik. Én is voltam olyan buta, hogy a sajátját kezdtem inkább helyretenni, időigényes dolog. Úgy gondoltam X idő lehet, megszoroztam 2-vel a biztonság kedvéért, de kicsit így is kicsúszok belőle :la: Pedig segítséget is kaptam bőven. :)
Mindenesetre sok sikert hozzá!

Vissza a tetejére
 Hozzászólás témája: Bemutatkozás. A pokoljáró motorgondjai.......
HozzászólásElküldve: 2018. feb. 6., kedd 9:39 
újhús

Mióta van Sierrád: 2015.10.14.
Tipus: Egyéb Ford
Sziasztok. Bocs hogy ezzel kezdem de nagyon rossz a helyesírásom, nézzétek el nekem. És nem vagyok igazán otthon eben a számítogépes világban. Pest megyei vagyok,majdnem pesti.Fontosnak gondolom, hogy tudjátok nem sierrám van egy 77-es taunussal küzdök. (remélem így is maradhatok) Igazából motor gondjaim vannak. Lassan két éve csinálgatom, kaszni ok, futómű ok, elég egyedi lett (lesz). Sokat olvasgattam vendégként, nagyon jók vagytok. remélem a jövőben megtudom osztani veletek a szívásaimat. Őszinte leszek sehol nem találtam olyan helyet ahol ilyen komolyan és jol foglalkoznak ezekkel az autokkal.
Szova sokáig keresgéltem ezt az autot véletlenül bukatam rá. 24o km re innen, saját lábán hazajöt. És ráadásul velem egyidös. Ez az auto nekem lett teremtve. Persz vannak álmaim de probálok a földön járni. Mejik topik ba fordulhatok a motorgondjaimal? Az alapokat már helyretettem. futómű,kaszni,fékek,hátso hid,kormánymű,stb... megerösitve átépitve. Ezekröl sokat tudnék mesélni. A gondom, amiben segitség kéne. A motorépités. A motorhoz nem igazán értek. Ha van valaki aki szivesen segit elöre is köszönöm. Remélem nem baj ha fojtatom. A lányom nevezte el pokoljáronak. SZoval 1977-es taunus 13. L Ez agond 13. Azota már 2- öt is vettem donornak,így aztán sikerült a kasznit renberakni. Kapot 2000. hidat felujitot dobokal elsöfékkel. A kasznit megerösitetem,kilakatolta,hátul megszélesítettem követve a gyári iveket. (nem fért el a kerék) Elöl ugyszintén. A B oszlopok hajlatok ponthegesztések küszöb megerösitve. Oszokörmodositok elöl hátul. Elektromos szervokormány. Megerősített kardán, 5 sebeséges rövidített utu váltó.És sok vér izzadtság pokoljárás a lányom szerint. (még afejemetis betörte a kocsi nem a lányom.) Nyagyábol most it tartok,még készülök a továbi loerök befogadására. Tárcsafékes hid,hutöt nagyobb tárcsák elöre.A váz,kaszni már készenáll a sok pacira. De ez majd később. Elöször legyen meg a biztonságos alap. Sajnos a 2 donorbol csak az egyikben volt motor (2000) gondoltam jo lesz hát nem. Törött dugok,16.hengerfej,stb... A blok még menthetö. Nem igazán tudom hogyan tovább. Azt tudom hogy mindenképp a pintonál, (csakis karbis) maradnék. Elöször össze kéne rakni egy jo 2000 alapot. Ami később még epithető,ha már megvan a fékrencer. Most azlene a cél hogy 2000 alap muszaki,hogy végre már tudjak vele közlekedni. A motorépitésre is lenének elképzeléseim. Ez szeretném veletek megoszteni jol gondolom e vagy bolond vagyok? Talán kicsit elszálltam a bemutatkozással bocs. Sagitsetek hova irjam a továbi agymenöségeimet. Válaszotokat kösz Csaba. Ja és ha esetleg én tudok valakinek valamiben segiteni irjatok.

Vissza a tetejére
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 5 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]