|Regisztráció
» felhasználói szabályzat

|Bejelentkezés
Felhasználónév:
»
Jelszó:
»
Automatikus belépés:
»

|Fórumban legfrissebb
» KERESEK 2.0 DOHC 8v-hez LENDKEREKET
» Eladó Sierra
» Bemutatkozás
» Ford Sierra 4x4 Cosworth 1:8
» Internetes aukciók!
» videózzunk!
» 1.8 TD turbó meghalt
» Hátsó futómű.
» Snider bemutatkozás
» Bemutatkozás!

|Naptár
  2020. november  
H K Sze Cs P Szo V
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Home Tagok Fórum Rólunk Linkek
History Tech' Tuning Média
| Fórum

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3705 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 149  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Sierrások ide!
HozzászólásElküldve: 2016. márc. 28., hétf. 20:00 
TAG
TAG

Mióta van Sierrád: 2002.06.06.
Tipus: MK2 sedan
Kérdés:
mennyit érhet egy komplett sedan fekete belső? ülések, műszerfal, kárpitok, könyöklő....

Csak egészség legyen....meg gázolaj:)

Kép

Vissza a tetejére
Hozzászólás az előzmény idézésével  
HozzászólásElküldve: 2016. márc. 5., szomb. 20:44 
TAG
TAG

Mióta van Sierrád: 2013.10.29.
Fogyasztás: 8,0
Szoktak mini találkozók lenni, legfőképp a Campona 2 szintes parkolójában, fenn a tetőn, 2 elég sikeres lett és ennek fényében lesz további is természetesen. A kövi időpontja még viszont képlékeny

0620/3186545

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: 2016. márc. 5., szomb. 19:49 
Site Admin - TAG
Site Admin - TAG

Mióta van Sierrád: 2002.01.28.
Fogyasztás: sok sör
A piros mk1 a kék pedig mk2 eleje van de az os mk1. A két autó Karaszi Zolikájé.

* mobilról küldve - H60-L04-el

Kép

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: 2016. márc. 5., szomb. 17:09 
újhús

Mióta van Sierrád: 2015.12.06.
Tipus: Mk1 5 door
Sziasztok!

Egyik ismerősöm házánál, a parkolóban (Budapest, XI. ker Hadak útja) szoktam látni két Sierrát egymás mellett, egy kék Mk1 és egy piros MK2 Ghia. Ismeri esetleg valaki az illetőt? Mivel viszonylag gyakran szoktam én is ott parkolni (az egységnyi területre eső Sierrák számát bődületes mértékben megemelve ezzel) egy mini találkozót szívesen megejtenék a tulajjal :al:

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: 2016. feb. 11., csüt. 5:14 
L

Mióta van Sierrád: 2012.10.15.
Tipus: MK2 5 door
Fogyasztás: 11,0
Jannis írta:

Azért írtam ki hogy mindenki "beleugathasson"

Bár én se vagyok túl aktív tag, de rendszeresen olvasom a fórumot is és az FB csoportot is. A fórumon igazából azért vagyok kevésbé aktív mert sokszor nem tudok hozzászólni az adott témához, hisz annyira nem értek hozzá.

Szerintem az FB Sierra Mánia arra pl jó, hogy képeket posztolgassunk vagy ha hirtelen kell valami kérdésre válasz aminek amúgy is felesleges lenne itt a fórumon egy új témát nyitni akkor azt ott fel lehetne tenni. Mint pl. nekem volt most valamelyik nap, hogy Scorpio tükör jó-e Sierrára? Ez egy egyedi egyszerű kérdés egyszerű válasszal. Ennek itt az "Amit tudni akartál a Sierráról de nem merted megkérdezni" című topik felelne meg sztem a 2 egy és ugyanaz lehet(ne).

Üzenetírás szempontjából (pm) könnyebb kezelni a facebookot (A PM része szerintem nem tesz keresztbe a fórumnak hiszen az amúgy se nyilvános).
Az adok-veszek részével szerintem nincs baj ott talán többen fent vannak, így könnyebb keresni és árulni is, hogy ki mennyire megbízható (valaki ezt is említette) az sztem mind2 felületen megvan itt is volt már olyan aki csak azért regisztrált hogy eladjon vagy vegyen valamit. Aki igazán aktív és nem csak alkatrészt eladni/venni akar az úgyis felrakja ide is az adott kérését így ezzel a résszel nincs baj, jófogásról is vettem már Sierra alkatrészt örüljünk ha van.

Ami sztem a fórum valódi lényege lenne az a visszakereshetőség/archiválás valamilyen logika szerint. Ez meg is van és jó is max. kicsit tovább lehetne bontatni pl. Futómű-kormány-fék ebből a fékkel kapcsolatban elég sok kérdés szokott felmerülni az lehetne külön. A kipufogó meg lehetne a motor részénél. (de ezek csak egyéni vélemények)

Visszatérve, ha valakinek alapjárati problémája van egy DOHC-n akkor fellapozza az adott témát hogy előtte mit írtak és máris lehet hogy választ kap a kérdésére. Ezzel persze csökken az új bejegyzések száma, de gondolom unalmas 2000x leírni ugyanazt csak másik helyre azoknak akik értenek hozzá.
Sokan viszont vagy csak kiírják a problémájukat vagy az FB-re vagy a már említett "amit tudni akartál... c. topikba illetve ami még mostanában jellemző lett pár embernél (nem tudok és nem is akarok neveket írni) a bemutatkozásukban vezetnek mindent (fejlesztések=projektek szerelési gondok egyéb kérdések stb.) Így teljesen visszakövethetetlen a dolog.
Ehhez a részhez még annyit hozzá tennék, hogy sokan már meglévő kérdéshez nyitnak új topikot. A villamosság résznél pl csak az első oldalon van vagy 3-4 topik ami az akksikkal foglalkozik, ha hozzávesszük azt hogy "folyton lemerül meg töltés gondok" már talán 5-6 is van. Ezeket össze lehetne vonni :wink:

A találkozók részéhez annyit fűznék hozzá, hogy sztem az ilyen 1 napos akár parkolók tetején akár valami megbeszélt helyen ahol program is van sztem lenne jövője. Én a többnaposra igazából azért nem mentem soha mert ha van is olyan közeli barát/barátnő aki jönne vagy ő nem ér rá vagy én vagy kedve nincs stb. Egyedül meg az ottalvósnak nem látom értelmét. Viszont csak arra hogy pár órára/reggeltől estieg leguruljak valahova egyedül is benevezek :wink: Sztem a Camponás tali is jóvolt kb. 4 órát voltam kint de maradtam volna szívesen csak indulnom kellett még vidékre is.

Még1 utolsó gondolat aztán csöndbe maradok :D

Tudom nagy munka és nem is egyszerű a kivitelezése, de én a csinálnék 1 vagy 2 új dízájnt is a fórumnak és mondjuk lehetne állítani kinek mi tetszik. Pl ha már Ford lehetne egy kék-fehér-fekete alapokra épített stílus is, persze ezzel nem leszólni akarom a fórumot, de szerintem néha jó egy kis változaosság :wink:

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: 2016. feb. 10., szer. 0:04 
Site Admin - TAG
Site Admin - TAG

tom3e írta:
Tomika írta:
Jannis írta:
Kipróbáltam moderálást bizonyos dolgok egész jól használható.

A többiek mi szólnak hozzá...

Nem rossz, meg kellene szokni de szeritm maradok a megszokott felületen. Nekem telón u.a. Mint pc-n csak az egyik 5", a masik 19"

Kipróbáltam, annyira nem jott be.
Lehet, mert Microsoftos vagyok az könnyíti meg a dolgom? Droidom sose volt szóval passz.

Detto, microsofttal nekem sincs problémám telóról, de tapatalkot azért még próbálgatom, nem rossz az sem.

Nyilván nekem is bejött az oldal a telefonom de nem volt kényelmes a kezelés. Mozgatni kell a képernyőt meg nagyítgatni kell. Nekem a mobil barát oldal kényelmesebb

Kép

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: 2016. feb. 9., kedd 23:52 
LX

Mióta van Sierrád: 2010.08.25.
Fogyasztás: 8,5
Tomika írta:
Jannis írta:

Nem rossz, meg kellene szokni de szeritm maradok a megszokott felületen. Nekem telón u.a. Mint pc-n csak az egyik 5", a masik 19"

Lehet, mert Microsoftos vagyok az könnyíti meg a dolgom? Droidom sose volt szóval passz.

Detto, microsofttal nekem sincs problémám telóról, de tapatalkot azért még próbálgatom, nem rossz az sem.

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: 2016. feb. 9., kedd 21:52 
L

Jannis írta:

(ABS?) AIRBAG? ASR? Én férfiként halok meg!!!!

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: 2016. feb. 9., kedd 20:45 
Site Admin - TAG
Site Admin - TAG

A nap fénypontja... Kaptam meghívót a majálisra és ajánlják is nekem :)

Kép

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: 2016. feb. 7., vas. 20:33 
Site Admin - TAG
Site Admin - TAG

Major írta:
Nos első körben elnézést mindenkitől, hogy beleugatok, hisz se nem vagyok túl aktív tag a fórumon /bár rendszeresen olvasom/ illetve meg egy talalkozón sem voltam. No ez nem teljesen igaz, mert egy majálison voltam. Illetve nem iserek senkit személyesen..
Viszont anno rendszeresen jártam veterán találkozókra, volt jópár év mikoris 8-10 találkozóra elmentünk. Aztán az évek alatt ez lecsökkent 1-2re. Ez nem annak tudható be, hogy az embernek ne lenne kedve, ideje, pénze, hanem hogy ebből átlagban kettő alkalomadtán már hiányzik. Szóval ha van idő akkor épp pénz nincs stb...
Sztem ha mindenki magában végiggondolja tudja mikor miért hagyott ki találkozókat.

Facebookos rész:
Persze jó hogy ott lehet gyorsabban írni, képeket posztolni, de sokéves ittlétem alatt tudom itt érdemes kérdezni, mert itt olyan sierrásokat találni akik ebben élnek, és nem kósza hobbiból tartanak sierrát mert azzal lehet ökörködni, itt a duma mögött van tudás is.
A másik épp emiatt, ha alkatrész kell tudni hogy hozzáertő árulja.
Igen a facebooknak is megvannak az előnyei, könnyű üzenetet eljuttatni mindenkiek, megosztani hogy mindenki lássa, reklámozni, de ez a fórum nekem komolyabbnak tűnik, mert bár biztosan nem tudom csak pár embert sejtek akiknek ez sok munkájába kerűlt.

Igen jó volna ha mobilon is lenne az oldalak app funkciója, de tudom ez nagy meló.
Esetleg még lehetne a facebookról kiszűrni a tényleges jó embereket és bemutatni nekik a fórumot.

És még egy szóra visszatérve a találkozókra. Nem ócsárolni kell találkozó után hogy ez volt szar meg az volt szar, hanem kulturált keretek közt elmondani hogy mi nem tetszett és mindezt meghallgatni, tanulni belőle.

Még egyszer bocs hogy beleugattam...

Azért írtam ki hogy mindenki "beleugathasson"

Kép

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: 2016. feb. 5., pén. 1:29 
Grundmodell

Mióta van Sierrád: 0- 0-2006
Nos első körben elnézést mindenkitől, hogy beleugatok, hisz se nem vagyok túl aktív tag a fórumon /bár rendszeresen olvasom/ illetve meg egy talalkozón sem voltam. No ez nem teljesen igaz, mert egy majálison voltam. Illetve nem iserek senkit személyesen..
Viszont anno rendszeresen jártam veterán találkozókra, volt jópár év mikoris 8-10 találkozóra elmentünk. Aztán az évek alatt ez lecsökkent 1-2re. Ez nem annak tudható be, hogy az embernek ne lenne kedve, ideje, pénze, hanem hogy ebből átlagban kettő alkalomadtán már hiányzik. Szóval ha van idő akkor épp pénz nincs stb...
Sztem ha mindenki magában végiggondolja tudja mikor miért hagyott ki találkozókat.

Facebookos rész:
Persze jó hogy ott lehet gyorsabban írni, képeket posztolni, de sokéves ittlétem alatt tudom itt érdemes kérdezni, mert itt olyan sierrásokat találni akik ebben élnek, és nem kósza hobbiból tartanak sierrát mert azzal lehet ökörködni, itt a duma mögött van tudás is.
A másik épp emiatt, ha alkatrész kell tudni hogy hozzáertő árulja.
Igen a facebooknak is megvannak az előnyei, könnyű üzenetet eljuttatni mindenkiek, megosztani hogy mindenki lássa, reklámozni, de ez a fórum nekem komolyabbnak tűnik, mert bár biztosan nem tudom csak pár embert sejtek akiknek ez sok munkájába kerűlt.

Igen jó volna ha mobilon is lenne az oldalak app funkciója, de tudom ez nagy meló.
Esetleg még lehetne a facebookról kiszűrni a tényleges jó embereket és bemutatni nekik a fórumot.

És még egy szóra visszatérve a találkozókra. Nem ócsárolni kell találkozó után hogy ez volt szar meg az volt szar, hanem kulturált keretek közt elmondani hogy mi nem tetszett és mindezt meghallgatni, tanulni belőle.

Még egyszer bocs hogy beleugattam...

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: 2016. feb. 4., csüt. 20:33 
TAG
TAG

Mióta van Sierrád: 2005.04.05.
Zolika017 írta:
Böhömke írta:
Zolika017 írta:
Böhi! Sajnalom, hogy így alakult es elrontottam a rendezvényt. Remelem ha összefutunk valahol akkor azert nem fogsz ram haragudni.
Ez a kis eszmecsere egy egesz sor kis infoaramlast indított el mas csatornákon is, mely nagyon meglepett. Az igeretem be fogom tartani es tartatni a kis csoportocskammal, illetve fel fogom venni a kapcsolatot a megfelelő személlyel, hogy a regisztraciomat is töröljék.

Szó sincs rendezvény rontásról :!:
Mi sosem bántottuk egymást nem is volt miért :1:
Tulajdonképpen már el is felejtődött ami annó tényként merült fel és a téma gyakorlatilag szinte el is felejtődött egész addig míg fel nem hoztad a tájékozódási témát ,holott nem is erről indult a diskurálás :!:
Az ,hogy Patu felvettette ennyi idő után az csak neked köszönhető ,mert te hoztad fel téma ként .
Az ,hogy Patu mellé álltam csak azért történt mert úgy éreztem a becsület meg követeli :!:
És itt nem a Mancu klán nagy számú indításáról van szó :!:
Túl sűrűn nem találkozunk tehát az ilyen rendezvények erre is tökéletesen alkalmasak :1:
Azt ,hogy ez mikor és hol lett elrontva az ,hogy mi társult tényként ez mellé az már más tészta .

Bocsáss meg de ki kell javitsalak. Eszembe nem jutott volna irna ha Patu nem célzott volna ránk. Nem en, hanem o emlegette fel. Kulonben honnan gondoltam volna, hogy van valami problema? A legelső ezzel kapcsolatos hozzaszolasomat pont azzal kezdtem, hogy csak azé irok mert meg lettünk említve.

Zolikának igaza van! Valóban én vetettem fel, mivel az is felmerült (bár mindenki tagadja), hogy miért nem járkálunk talikra. Ezt egyfajta sztoriban írtam le, hogy az utolsón én miért nem indultam.. A többi persze fennáll.
A maradék részre nem reflektálok, mert nem érdemes.

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: 2016. feb. 4., csüt. 20:03 
Grundmodell

Mióta van Sierrád: 1993.07.12.
Fogyasztás: gáz
Böhömke írta:
Zolika017 írta:
Böhi! Sajnalom, hogy így alakult es elrontottam a rendezvényt. Remelem ha összefutunk valahol akkor azert nem fogsz ram haragudni.
Ez a kis eszmecsere egy egesz sor kis infoaramlast indított el mas csatornákon is, mely nagyon meglepett. Az igeretem be fogom tartani es tartatni a kis csoportocskammal, illetve fel fogom venni a kapcsolatot a megfelelő személlyel, hogy a regisztraciomat is töröljék.

Tulajdonképpen már el is felejtődött ami annó tényként merült fel és a téma gyakorlatilag szinte el is felejtődött egész addig míg fel nem hoztad a tájékozódási témát ,holott nem is erről indult a diskurálás :!:
Az ,hogy Patu felvettette ennyi idő után az csak neked köszönhető ,mert te hoztad fel téma ként .
Az ,hogy Patu mellé álltam csak azért történt mert úgy éreztem a becsület meg követeli :!:
Túl sűrűn nem találkozunk tehát az ilyen rendezvények erre is tökéletesen alkalmasak :1:
Azt ,hogy ez mikor és hol lett elrontva az ,hogy mi társult tényként ez mellé az már más tészta .

Bocsáss meg de ki kell javitsalak. Eszembe nem jutott volna irna ha Patu nem célzott volna ránk. Nem en, hanem o emlegette fel. Kulonben honnan gondoltam volna, hogy van valami problema? A legelső ezzel kapcsolatos hozzaszolasomat pont azzal kezdtem, hogy csak azé irok mert meg lettünk említve.

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: 2016. feb. 4., csüt. 19:51 
TAG
TAG

Mióta van Sierrád: 1997.07.11.
Fogyasztás: 9,0
Zolika017 írta:

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: 2016. feb. 4., csüt. 18:58 
TAG
TAG

Mióta van Sierrád: 2005.04.05.
Semmi probléma a kiválogatással sem, és azzal sem, hogy a szervezők is "háborogtak", meg másoknak se tetszett a sok kotla :)
Viszont ezt talán a tavalyi előtt kellett volna jelezni, mert így a végén az jött le, hogy mi a faszt kerestünk ott ezzel a sok szarral és ebből kifolyólag volt klubon belüli reklamáció is, hogy sok a bontószökevény autó (ami ugyan kiderült hogy pl nem nekem szólt, viszont sajnos minden autómra ráillik :D ) (elvégre látták tavaly előtt, hogy nem kevés Sierra van kint, amik akkor sem voltak sokkal jobb állapotban (mitől lettek volna :) )
Magyarul azt akarom kihozni, hogy az ilyen utólagos jellegű szarakodás sem vet jó fényt a klubra, csak ez belülről szar... Most, az idei partinál teljesen rendben van minden, hiszen időben megkaptuk az infót és időben megtörtént az "odavaló" autók "meghívása" is.
Bár úgysem mentem volna ;)

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: 2016. feb. 4., csüt. 17:04 
Site Admin - TAG
Site Admin - TAG

Mióta van Sierrád: 1999.08.10.
Fogyasztás: vízzel járok
ha már sokan OT Premier témáznak, néhány gondolatot én is megengednék magamnak:

tavaly én is kint parkoltam, mert későn értem oda (nem az én hibámból teljes mértékben), és bent pedig nem volt már hely, nem hogy a sierrás soron, de sehol sem.
az objektivitás talaján maradva is (anélkül, hogy nagyon felértékelném a sajátomat): volt bent pár Sierra, aminél az enyém jobb fényt vetett volna a klubra (pedig akkor még épp fényezés előtt volt, szóval az némileg tré volt, de még úgy is), de mindegy, attól még jót bandáztunk bent, nem volt dráma, hogy kint ragadtam.

az viszont valóban ténykérdés tavaly óta, hogy bent már kevés a hely, és ha már kevés a hely, akkor én is azt szeretném, hogy olyan autók képviseljék a típusomat, amikre büszke lehetek. a kiválasztással ilyen formán nincsen bajom, ez nem csak érdem, de felelősség is a képvielőinknek. ez egyébként ránk is jobb fényt vet közösségileg, mint ha mennyiséggel készülnénk és kiparkolna a középpontba néhány kevésbé kitűnő Sierra is.

viszont ezzel az évnyitó jellegét valóban elveszíti a dolog, és részemről van igény olyan rendezvényre immáron ehelyett, mint régen volt, hogy az a program, hogy nincs program, csak kiparkolunk, iszunk egy kávét, és örülünk egymásnak.

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: 2016. feb. 4., csüt. 15:42 
TAG
TAG

kiscipo írta:
A nyári talival az a gond hogy szinte semmenyire nincs hirdetve. Ahhoz hogy többen legyünk nyomni kell a reklámot facen is. nagyobb sokan nem is tudnak a majálisról. Tavaly próbáltam is reklámozni. Idén a face csoportnak köszönhetően ott is nyomni fogjuk. Meg idén is megpróbálom több emberhez eljuttatni az infót. Amúgy pl a facenek köszönhetően vannak egyre többen a wvanted nevű vw konszern találkán is.

Én ugyan rühhellem és kerülöm a FB-t, de te szerintem szereted és használod. Az hogy pl a majális nem volt hirdetve ezt azért furcsa tőled hallani, mert te használod a FB-t. Én viszont saját magam adtam fel a fizetett hirdetést tavaly is meg azelött is, tehát ne mond azt hogy nem volt hirdetve a FB-on. Nagyon sokan nem tudnak róla hogy van majális, de sok olyan ember is van aki évek óta kijár, és tőlem meg megkérdezi hogy pl idén megyek e, mire szoktam mondani hogy mivel én szervezem szerintem én ott leszek. Tehát ha ezek az emberek ennyire nincsenek képben, akkor kár elvárni egy átlagos FB-n sörfölgető embertől, hogy észrevegye a nem kevés hirdetés mellett hogy van majális hirdetés is, és esetleg tudjon róla. Szerintem a legtöbbünk a látott hirdetések egész kis számával van képben. Tehát nem megváltás a Fb hirdetés sem. És ami a legszomorubb, a majálsi létszámát nem egy sierrás csoport fogja sajnos kiadni, mert az újjabb modellek akik az elmult években a létszám nagy részét adták azok is nagyon megfogytak bármilyen rendezvényen. Mindenképpen kell használni a FB-os felületet, mind hirdetés mind információosztás terén, de sajnos nem gyógyir.

'84 Ford Sierra

antiFaceBook group member

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: 2016. feb. 4., csüt. 15:25 
TAG
TAG

Bár nem idevág a témábs, de látom hogy sokan lovagolnak az évednyitó témán. A helyzet sokkal egyszerübb mint ahogy itt sokan túllihegik: mikior elindult ez a rendezvény, akkor még tömeget kellett vinni. Ez látható volt azon, hogy nagyon sok bogár, trabi, mini stb volt kint. Mi is kihasználtuk a lehetőséget, hogy a camponás évadnyitó helyett itt tudjuk megtartani az évadnyitót. ezzel az elején nem is volt baj, jól müködött. DE! Azért változnak az idők, és a rendezvény csúnyán kinőtte magát és főleg a helyszint. Ha valaki figyelmesen járt végig tavaly, észrevehette hogy pl a trabi klubtól aki az egyyik szervező, már nem állt kint k***a sok autó, hanem csak a ritkaságok, ugyanígy a mini-nél stb stb. Csak a classic fordos sor volt a dömpingsor, nálunk csak a létszám volt nagy. viszont ha figyelt is aki ott volt, nem is nézte meg az autókat a tömeg, max átsiklott rajta, mert a retyó fordok nem hozták őket lázba. Volt olyan beszélgetés is:

-Mit keres itt ennyi sierra?
-Hát már ezek is 25 év felet vannak!
-Ja tényleg, csak olyan furcsa hogy már ez is yountimer...

Ez sajnos jól leírja hogy ezt tudtuk prezentálni a klubról. Ha ez nem lenne elég, a szervezőktől is jött kérés, hogy ne mennyiségre menjünk, hanem válogassunk össze a klubból olyan autókat, amiket érdemes kiállítani, hogy több érdekes jármű férjen be. Ez valahol szar dolog, mert nekem meg a Jannisnak kell megmondanija hogy kit viszünk ki kiállítani, de ez is a vezetőség dolga, a szar melót is fel kell vállalni, tudva azt, hogy biztos lesznek akik besértődnek ezen. Értem azokat is akik azt hangoztatják hogy de hát akkor ez milyen évednyitó tali. Azoknak viszont felhívnám a figyelmét, hogy eddig minden évben volt már találkozó az oldtimer premier elött is, tehát az évadnyitó tali elnevezés az nem igazán volt eddig se helytálló, csak így maradt meg a köztudatban. Ha van rá igény szervezhetünk olyan talit, ahova tavasszal csak ki kell gurulni, ingyé van és nem lehet semmit se csinálni, már ha van rá érdeklődés.

Az idei évben tehát ugyanugy mint eddig fogok hajnalban helyet foglalni a klubnak, de csak kb 10-15 autónak, akikkel a klubot szeretnénk reprezentálni. mindenki más ha egyénileg regisztrál bejöhet, hiszen maga a rendezvény nem zárt, de mint klub mi csak azokat akarjuk bemutatni akik szerintünk megfelelnek az elvárásoknak. Én a sierrás válogatásba nem kívánok beleszolni, de a többi autónál (cpari, tau stb) Én fogom kijelölni hogy ki hozza ki az autóját és ki ne. tudom hogy rám is fognak haragudni, de ezt bevállalom, mert a klubnak is ez az érdeke. Én se véletlenül nem viszem ki egyik saját vasamat sem, mert egyik sem üti meg a mércét. Szerintem mindenki tisztában van a saját autójának a mivoltával. És mivel véges számú a helyek száma, ezért azokat az elérhető legjobb autókkal szeretnénk feltölteni. Hogy valaki szerint az öve azért mert mert az másképp jó azt én elhiszem, de kb azért mindenki tisztában van azzal hogy melyik autókat lehet kiállítani, és melyik az amelyik a tulajnak a szeme fénye, de nem alkalmas egy kiállításra.

'84 Ford Sierra

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: 2016. feb. 4., csüt. 15:19 
Site Admin - TAG
Site Admin - TAG

Mióta van Sierrád: 1999.08.10.
Fogyasztás: vízzel járok
bogyo28 írta:
Peti8 írta:
mobilos működés. értem. lesz valami! :al: :wink:

Capri forumon ez van:

https://tapatalk.com/download_phpbb.php

egyszerű a telepítése, és mobilról jól használható vele a forum minden része.

igen, köszi! :1:
mondjuk Jannis már kilopta az infót korábban tőletek :mrgreen:
csak nálam állt az ügy. :oops:

le kell frissítenem a fórumot újabb verzióra, és telepítem is.

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: 2016. feb. 4., csüt. 15:08 
TAG
TAG

Peti8 írta:

Capri forumon ez van:

https://tapatalk.com/download_phpbb.php

egyszerű a telepítése, és mobilról jól használható vele a forum minden része.

'84 Ford Sierra

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: 2016. feb. 4., csüt. 13:23 
Grundmodell

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: 2016. feb. 4., csüt. 12:33 
TAG
TAG

Zolika017 írta:
Böhömke írta:
patuha írta:
Zolika017 írta:
Most nézem, hogy a premier meghívásos lett. Ez sem rossz. Évadnyitónak ez így tényleg furcsa. Ki dönt? Mik a feltételek? Ezek szerint tényleg egyik autónk sem felel meg oda?
Hát akkor tényleg nem maradt semmi ahol tudnánk növelni a létszámot.
Ha nem csak gyári állapotú jó hanem épített is, mert ugye a felsoroltak közt akad olyan is, akkor a kékkel mi bajotok van? Szerintem az összes közül például az az egyetlen 82-es. Nem szeretnék magamnak helyet kiharcolni, csak kíváncsi lettem.
De úgy is túl sok autóval jelentünk meg eddig, szóval nem lesz baj ha erre sem megyünk el.
Na a FB még azért sohasem tett ennyire szomorúvá!

Jaj hagyd már azt a tájékozódós dumámat lécci :) Az csak az én véleményem volt, nem osztja más! :al: :roll:
A Zsigulival ott lenne a helyetek az OT-n, és a kék Taxi is rendben van. (de nem én vagyok a zsűri, ez is csak magánvélemény!)

De osztja más is , Pl: én .

Tenyleg neked is bajod volt azzal, hogy tobb kocsit vittunk?
Miert feltételezés, hogy osszedolgoztunk? Bárki bárkitől kaphatott valaszt. Nem egynek voltam én is tanúja. De ez jatek volt es nem tobbszazezres tétje volt dolognak. Viszont erosen megkerdojelezodott volna a megrendezése a versenyeknek nem lett volna meg a megfelelő létszám. Tehat ezert próbálta annyi embert hivni es kulsosoket belevonni, mert ügye megfelelő számú regi Ford mar nem nagyon jott el. hittem orultok nekunk.
Ami meg a bevalogatast illeti azzal meg ez van. Az okait elfogadom es nem azt akartam ezzel elerni, hogy én bent alljak, mielott bárki felreertene. Csak az ellenerzesemet szerettem volna kifejezni az ilyen jellegű evadnyitassal kapcsolatban.
Egy gondolat erejéig visszaternek a tajekozodasikra. Valoszinuleg nem lesz tobbet, de ha meg is Apuval ugy sem lesz mar gondotok, én meg hat ezek utan nem szivesen mennek mert akkor ezek szerint többeknek volt gondja velunk. Tehat az öcsém es a feleségem sem fognak menni egyik rendezvényre sem, hogy ne okozzanak problemat. Ezzel hozza tudok járulni a jobb klubbelethez. Akkor ez így 4 autóval kevesebb.

Abszolút semmi értelme bármilyen magyarázkodásnak akár én akár te teszed ,hogy miért az mindenkinek a lelkiismeretére bízom és a tapasztalatára vannak tények amik alapján ezzel kapcsolatban hoztam 1 döntést ,azt hogy nincs értelme indulnom ,és ezt tapasztalatra alapoztam ,és nem az anyagi része a lényeg :!:

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: 2016. feb. 4., csüt. 11:34 
Grundmodell

Böhömke írta:
patuha írta:
Zolika017 írta:
Most nézem, hogy a premier meghívásos lett. Ez sem rossz. Évadnyitónak ez így tényleg furcsa. Ki dönt? Mik a feltételek? Ezek szerint tényleg egyik autónk sem felel meg oda?
Ha nem csak gyári állapotú jó hanem épített is, mert ugye a felsoroltak közt akad olyan is, akkor a kékkel mi bajotok van? Szerintem az összes közül például az az egyetlen 82-es. Nem szeretnék magamnak helyet kiharcolni, csak kíváncsi lettem.
De úgy is túl sok autóval jelentünk meg eddig, szóval nem lesz baj ha erre sem megyünk el.

Jaj hagyd már azt a tájékozódós dumámat lécci :) Az csak az én véleményem volt, nem osztja más! :al: :roll:
A Zsigulival ott lenne a helyetek az OT-n, és a kék Taxi is rendben van. (de nem én vagyok a zsűri, ez is csak magánvélemény!)

De osztja más is , Pl: én .

Tenyleg neked is bajod volt azzal, hogy tobb kocsit vittunk?
Miert feltételezés, hogy osszedolgoztunk? Bárki bárkitől kaphatott valaszt. Nem egynek voltam én is tanúja. De ez jatek volt es nem tobbszazezres tétje volt dolognak. Viszont erosen megkerdojelezodott volna a megrendezése a versenyeknek nem lett volna meg a megfelelő létszám. Tehat ezert próbálta annyi embert hivni es kulsosoket belevonni, mert ügye megfelelő számú regi Ford mar nem nagyon jott el. hittem orultok nekunk.
Ami meg a bevalogatast illeti azzal meg ez van. Az okait elfogadom es nem azt akartam ezzel elerni, hogy én bent alljak, mielott bárki felreertene. Csak az ellenerzesemet szerettem volna kifejezni az ilyen jellegű evadnyitassal kapcsolatban.
Egy gondolat erejéig visszaternek a tajekozodasikra. Valoszinuleg nem lesz tobbet, de ha meg is Apuval ugy sem lesz mar gondotok, én meg hat ezek utan nem szivesen mennek mert akkor ezek szerint többeknek volt gondja velunk. Tehat az öcsém es a feleségem sem fognak menni egyik rendezvényre sem, hogy ne okozzanak problemat. Ezzel hozza tudok járulni a jobb klubbelethez. Akkor ez így 4 autóval kevesebb.

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: 2016. feb. 4., csüt. 11:15 
Grundmodell

Mióta van Sierrád: 2000.12.10.
Peti8 írta:

itt lesz a megoldás :yep:

Vissza a tetejére
HozzászólásElküldve: 2016. feb. 4., csüt. 7:41 
TAG
TAG

Zolika017 írta:

A politikus ,demokratikus, szavazzuk meg ebben a témában nem állja meg a helyét
Erősen eltolódott a téma ,azzal indult, hogy a FB és a Corner összhangosítása hogy kivitelezhető :!:

Vissza a tetejére
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 3705 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 149  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra [ nyi ]